Kryt na iPhone 5/5S Bamboo

Kryt na iPhone 5/5S Bamboo

Kryt na iPhone 5/5S Bamboo
Kryt na iPhone 5/5S Bamboo Kryt na iPhone 5/5S Bamboo Kryt na iPhone 5/5S Bamboo
Cena: 690,00Kč 590,00Kč
Skladová dostupnost: Na skladě
Množství:        

Chcete jít s dobou a být „trendy?“ Potom Vám nesmí chybět dřevěný kryt na iPhone 5/5S. Móda nahrazování plastových výrobků dřevěnými a jinými přírodními materiály v současné době vládne světem. Nyní tento trend přichází i do České republiky. Buďte mezi prvními, kdo bude vlastnit tento skvostný kousek. Co kus, to naprostý unikát! Žádné dva kusy dřeva přece nemůžou být zcela shodné.

Popis krytu

Tento luxusní dřevěný obal na iPhone 5/5S, vyrobený ze 100% přírodního bambusu, je tím pravým doplňkem pro Váš telefon! Design krytu je symbolický střídáním světlých a lehce tmavších průhů, což je typické pro bambusové dřevo. Svým precizním provedením výborně padne na Váš iPhone 5/5S a ihned dodá telefonu úplně jinou "eko-friendly" tvář, čímž naprosto zapadne mezi nejmodernější trendy v České republice.

Ochrana telefonu a funkčnost krytu

Bambusový kryt na iPhone 5/5S je navržen a vyroben tak, aby přesně padl na Váš telefon a tím zajistil jeho ochranu proti nejrůznějším druhům poškození. Z vnitřní strany je opatřen semišovou vrstvou, která chrání telefon před poškrábáním a usnadňuje nasazení krytu. Mezi dvěma částmi krytu je jakýsi „zámeček,“ který zajišťuje naprosto soudržnost a celistvost celého krytu a zabraňuje tak vnikání prachu do telefonu. Obě části krytu stačí na telefon proti sobě nasunout a lehce tlačit až do doby než správně zapadne zmiňovaný „zámeček.“

Bambusové dřevo

Bambusové dřeviny dorůstají až do výšky 40m a jsou výjimečné především svou rychlostí růstu. Některé druhy bambusů jsou schopny vyrůst za 24h až o 100cm. Bambus je hojně využíván pro konstrukci staveb, pro výrobu nábytku, dokonce i oděvů a různých doplňků.