Kryt na iPhone 5/5S Růže

Kryt na iPhone 5/5S Růže

Kryt na iPhone 5/5S Růže
Kryt na iPhone 5/5S Růže Kryt na iPhone 5/5S Růže Kryt na iPhone 5/5S Růže
Cena: 690,00Kč 590,00Kč
Skladová dostupnost: Na skladě
Množství:        

Chcete jít s dobou a být „trendy?“ Potom Vám nesmí chybět dřevěný kryt na iPhone 5/5S. Móda nahrazování plastových výrobků dřevěnými a jinými přírodními materiály v současné době vládne světem. Nyní tento trend přichází i do České republiky. Buďte mezi prvními, kdo bude vlastnit tento skvostný kousek. Co kus, to naprostý unikát! Žádné dva kusy dřeva přece nemůžou být zcela shodné.

Popis krytu

Tento luxusní dřevěný obal na iPhone 5/5S, vyrobený ze 100% přírodního růžového dřeva, je tím pravým doplňkem pro Váš telefon! Narudlá barva dřeva a nejrůznější uspořádání odstínů a letokruhů dodává tomuto krytu nespoutaný a odvážný vzhled. Svým precizním provedením výborně padne na Váš iPhone 5/5S a ihned dodá telefonu úplně jinou "eko-friendly" tvář, čímž naprosto zapadne mezi nejmodernější trendy v České republice.

Ochrana telefonu a funkčnost krytu

Kryt na iPhone 5/5S z růžového dřeva je navržen a vyroben tak, aby přesně padl na Váš telefon a tím zajistil jeho ochranu proti nejrůznějším druhům poškození. Z vnitřní strany je opatřen semišovou vrstvou, která chrání telefon před poškrábáním a usnadňuje nasazení krytu. Mezi dvěma částmi krytu je jakýsi „zámeček,“ který zajišťuje naprosto soudržnost a celistvost celého krytu a zabraňuje tak vnikání prachu do telefonu. Obě části krytu stačí na telefon proti sobě nasunout a lehce tlačit až do doby než správně zapadne zmiňovaný „zámeček.“

Růžové dřevo

Všechny odrůdy růžového dřeva se vyznačují svou tvrdostí a monumentálností. Po excelentlím vyleštění se používají k výrobě kytar, tág, luxusního nábytku, podlah atd.

.