Kryt na Samsung Galaxy S3 mini Třešeň

Kryt na Samsung Galaxy S3 mini Třešeň

Kryt na Samsung Galaxy S3 mini Třešeň
Kryt na Samsung Galaxy S3 mini Třešeň Kryt na Samsung Galaxy S3 mini Třešeň Kryt na Samsung Galaxy S3 mini Třešeň Kryt na Samsung Galaxy S3 mini Třešeň
Cena: 690,00Kč 590,00Kč
Skladová dostupnost: Na skladě
Množství:        

Chcete dát Vašemu telefonu Samsung Galaxy S3 mini tvář, osobitost a styl? Nebaví Vás mít stejný telefon jako většina populace? Nabízíme Vám ty nejvymazlenější a nejstylovější kryty na Samsung Galaxy S3 mini na trhu! Jelikož je kryt vyroben z přírodního dřeva, je jasné, že každý kus je unikát a nikdo jiný na světě nebude mít zcela stejný kryt jako Vy! 

Popis krytu

Tento luxusní obal na Samsung Galaxy S3 mini, vyrobený ze 100% přírodního třešňového dřeva, je tím pravým doplňkem pro Váš telefon! Svou lehce načervenalou barvou a výraznými letokruhy vykouzlí tento kryt z Vašeho telefonu naprosto luxusní skvost. Svým precizním provedením výborně padne na Váš Samsung Galaxy S3 mini a ihned dodá telefonu úplně jinou "eko-friendly" tvář, čímž naprosto zapadne mezi nejmodernější trendy v České republice.

Ochrana telefonu a funkčnost krytu

Kryt na Samsung Galaxy S3 mini z třešňového dřeva je navržen a vyroben tak, aby přesně padl na Váš telefon a tím zajistil jeho ochranu proti nejrůznějším druhům poškození. Z vnitřní strany je opatřen semišovou vrstvou, která chrání telefon před poškrábáním a usnadňuje nasazení krytu. Mezi dvěma částmi krytu je jakýsi „zámeček,“ který zajišťuje naprosto soudržnost a celistvost celého krytu a zabraňuje tak vnikání prachu do telefonu. Obě části krytu stačí na telefon proti sobě nasunout a lehce tlačit až do doby než správně zapadne zmiňovaný „zámeček.“

Třešňové dřevo

Třešňové dřevo vyniká především svou pevností a tvrdostí, která nemalým dílem přispívá k ochraně Vašeho telefonu. Tento druh dřeva je hojně využíván v nábytkářském průmyslu a uměleckém truhlářství, jelikož se poměrně snadno obrábí.