Kryt na Samsung Galaxy S4 Sapele

Kryt na Samsung Galaxy S4 Sapele

Kryt na Samsung Galaxy S4 Sapele
Kryt na Samsung Galaxy S4 Sapele Kryt na Samsung Galaxy S4 Sapele Kryt na Samsung Galaxy S4 Sapele
Cena: 690,00Kč
Skladová dostupnost: Na skladě
Množství:        

Skombinujte Váš výkonný stroj Samsung Galaxy S4 s dotekem přírody a vykouzlete tak naprosto úžasné a elegantní dílo, které bude na celém světě naprosto jedinečné! To Vám zaručí materiál ze kterého je kryt vyroben- 100% dřevo, jehož struktura, letokruhy a odstín se lehce liší každým kusem.

Popis krytu

Luxusní dřevěný kryt na Samsung Galaxy S4 vyrobený ze 100% přírodního sapelového dřeva je tím pravým stylovým doplňkem pro Váš telefon! Nádherné na tomto kousku je to, jak pracuje s odrazem světla a úhledm pohledu. Když se na tentýž kryt díváte z více pohledů, nevěřili byste, že se jedná o ten samý kryt. Svým precizním provedením výborně padne na Váš Samsung Galaxy S4 a ihned dodá telefonu úplně jinou "eko-friendly" tvář, čímž naprosto zapadne mezi nejmodernější trendy v České republice.

Ochrana telefonu a funkčnost krytu

Kryt na Samsung Galaxy S4 ze sapelového dřeva je navržen tak, aby přesně obepínal Váš telefon a tím maximálně přispíval k jeho ochraně. Dřevěné hrany chrání displej před poškozením. Zámeček na zadní straně kryty zajišťuje jeho nehybnost a soudržnost a tím zajišťuje ochranu proti prachu. Vnitřní strana krytu je vybavena semišovou vrstvou, která chrání telefon před poškrábáním a usnadňuje nasazení krytu. Obě části krytu se jednoduše nasunou na telefon proti sobě a po zaklapnutí „zámečku,“ je Váš telefon připraven stát se Vaším nejstylovějším doplňkem, který Vám bude každý závidět.

Sapelové dřevo

Sapelové dřevo je v České republice poměrně neznámé, nicméně se s ním můžeme setkat především v hudebním průmyslu, kde se z něj vytvářejí např. kytary a ukulele.  Jedná se o dřevo z afrických tropických pralesů. Svým vzhledem a strukturou připomíná mahagonové dřevo. My Vám toto elegantní dřevo přinášíme v podobě dřevěného obalu na Samsung Galaxy S4.