Kryt na Samsung Galaxy S4 Ořech

Kryt na Samsung Galaxy S4 Ořech

Kryt na Samsung Galaxy S4 Ořech
Kryt na Samsung Galaxy S4 Ořech Kryt na Samsung Galaxy S4 Ořech Kryt na Samsung Galaxy S4 Ořech
Cena: 690,00Kč
Skladová dostupnost: Na skladě
Množství:        

Skombinujte Váš výkonný stroj Samsung Galaxy S4 s dotekem přírody a vykouzlete tak naprosto úžasné a elegantní dílo, které bude na celém světě naprosto jedinečné! To Vám zaručí materiál ze kterého je kryt vyroben- 100% dřevo, jehož struktura, letokruhy a odstín se lehce liší každým kusem.

Popis krytu

Tento luxusní dřevěný kryt na Samsung Galaxy S4, vyrobený ze 100% přírodního ořechového dřeva, je tím pravým doplňkem pro Váš telefon! Tento nejtmavší druh dřeva, který e-shop Dřevokryty.cz nábízí, udělá z Vašeho telefonu ten nejelegantnější Samsung Galaxy S3 pod sluncem. Svým precizním provedením výborně padne na Váš Samsung Galaxy S4 a ihned dodá telefonu úplně jinou "eko-friendly" tvář, čímž naprosto zapadne mezi nejmodernější trendy v České republice.

Ochrana telefonu a funkčnost krytu

Kryt na Samsung Galaxy S4 z ořechového dřeva je navržen tak, aby přesně obepínal Váš telefon a tím maximálně přispíval k jeho ochraně. Dřevěné hrany chrání displej před poškozením. Zámeček na zadní straně kryty zajišťuje jeho nehybnost a soudržnost a tím zajišťuje ochranu proti prachu. Vnitřní strana krytu je vybavena semišovou vrstvou, která chrání telefon před poškrábáním a usnadňuje nasazení krytu. Obě části krytu se jednoduše nasunou na telefon proti sobě a po zaklapnutí „zámečku,“ je Váš telefon připraven stát se Vaším nejstylovějším doplňkem, který Vám bude každý závidět.

Ořechové dřevo

Ořechové dřevo je velice ceněno, jelikož je považováno za krále mezi nábytkářskými dřevy. Mimo nábytkářského průmyslu se také využívá pro výrobu uměleckých předmětů jako např. šperky, přívěšky. My Vám nabízíme z tohoto dřeva obal na Samsung Galaxy S4. Svou tmavou barvou dodá Vašemu telefonu velice elegantní a stylový tón.