Kryt na iPhone 5/5S Ořech

Kryt na iPhone 5/5S Ořech

Kryt na iPhone 5/5S Ořech
Kryt na iPhone 5/5S Ořech Kryt na iPhone 5/5S Ořech Kryt na iPhone 5/5S Ořech
Cena: 690,00Kč 590,00Kč
Skladová dostupnost: Na skladě
Množství:        

Chcete jít s dobou a být „trendy?“ Potom Vám nesmí chybět dřevěný kryt na iPhone 5/5S. Móda nahrazování plastových výrobků dřevěnými a jinými přírodními materiály v současné době vládne světem. Nyní tento trend přichází i do České republiky. Buďte mezi prvními, kdo bude vlastnit tento skvostný kousek. Co kus, to naprostý unikát! Žádné dva kusy dřeva přece nemůžou být zcela shodné.

Popis krytu

Tento luxusní kryt na iPhone 5/5S, vyrobený ze 100% přírodního ořechového dřeva, je tím pravým doplňkem pro Váš telefon! Tento nejtmavší druh dřeva, který e-shop Dřevokryty.cz nábízí, udělá z Vašeho telefonu ten nejelegantnější Samsung Galaxy S3 pod sluncem. Svým precizním provedením výborně padne na Váš iPhone 5/5S a ihned dodá telefonu úplně jinou "eko-friendly" tvář, čímž naprosto zapadne mezi nejmodernější trendy v České republice.

Ochrana telefonu a funkčnost krytu

Dřevěný obal na iPhone 5/5S z ořechového dřeva je navržen a vyroben tak, aby přesně padl na Váš telefon a tím zajistil jeho ochranu proti nejrůznějším druhům poškození. Z vnitřní strany je opatřen semišovou vrstvou, která chrání telefon před poškrábáním a usnadňuje nasazení krytu. Mezi dvěma částmi krytu je jakýsi „zámeček,“ který zajišťuje naprosto soudržnost a celistvost celého krytu a zabraňuje tak vnikání prachu do telefonu. Obě části krytu stačí na telefon proti sobě nasunout a lehce tlačit až do doby než správně zapadne zmiňovaný „zámeček.“

Ořechové dřevo

Ořechové dřevo je velice ceněno, jelikož je považováno za krále mezi nábytkářskými dřevy. Mimo nábytkářského průmyslu se také využívá pro výrobu uměleckých předmětů jako např. šperky, přívěšky. Toto dřevo dodá svou tmavou barvou Vašemu telefonu velice elegantní a stylový tón.